Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/ethemuguzosgb.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).

OSGB Hizmetleri

OSGB Hizmetleri Antalya

İş sağlığı ve güvenliğinde özellikle OSGB hizmetlerinde firmalar açısından hizmet verenin güvenilirliliği önceliklidir. Biz takım arkadaşlarımız önce birbirimize güveniyoruz, bilgi ve birikimlerimizin verdiği özgüvenle çalışıyor ve elimizdekilerle yetinmiyor, daha iyisi olmak için koşuyoruz. A sınıfı uzmanlarımızın ve deneyimli iş yeri hekimlerimizin donanımları, ekip motivasyonumuz, ticari ve etik değerlere olan saygımızla farkındalık yaratıyoruz.
 
Bütün Yetkileri ve Olması Gereken Özellikleri Taşıyan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimiyiz...
 
6331 Sayılı Kanunun en önemli yaptırımlarından birisi; Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işletmelerin çalışan sayısına bakılmaksızın en geç 31.12.2013 tarihine kadar "OSGB - Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi" sözleşmesini tamamlamasıdır. 
NEDEN ETHEM UĞUZ OSGB ?
Ethem UĞUZ | OSGB, Antalya İş Güvenliği, Antalya Osgb, Antalya Risk Analizi
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. 
İş Güvenliğinde Ne Kadar Bilgilisiniz ?
CAPTCHA
Bu soru sizin bir insan olup olmadığınızı denetlemek ve otomatik spam gönderilerini önlemek içindir.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.